Regler & Betingelser
Copyright
Denne hjemmeside ejes og drives af The Color Club. Indholdet på denne side hører under forskellige juridiske rettigheder, der alle er relateret til intellektuel ejendomsret og beskyttelse af data. Alle billeder, illustrationer, logoer, tekster, layouts osv. ejes af The Color Club/eller personer der repræsenteres af The Color Club, og kan ikke på nogen måde, eller i nogen udgave eller form, anvendes, kopieres, offentliggøres, eller gøres offentlige gennem noget medie eller på anden vis, medmindre der er indgået en skriftlig aftale mellem The Color Club og den licenserede, før dette anvendes. Vi er ikke ansvarlige for indhold på andre hjemmesider, der linkes til eller fra denne side.En overtrædelse af disse rettigheder, vil betyde at overtræderen skal kompensere The Color Club/eller rettighedsholderen som repræsenteres af The Color Club for alle skader, tab og omkostninger, der måtte kunne opstå som følge af denne overtrædelse.
Disclaimer
The Color Club controller jævnligt, opdaterer og – hvis der er behov for det – redigerer fejlagtig information på denne side. Der kan dog opstå fejl.
 

Company Trip – Vung Tau

Vi synes, at den årlige tur er frisk og glad og kan hjælpe vores medarbejdere med at slappe af efter en tid med hårdt arbejde. At tilbringe tid sammen på et sted ved vandet forbedrer motivationen og holdånden blandt alle TCC-medarbejdere. Under turen har vi tid til at tale sammen og dele vores livshistorier. Derudover har vi på grund af udendørs aktiviteter muligheden for at komme tættere på hinanden. Dette har skabt fundamentet for et stærkt bånd imellem vores hold. Efter turen føler vi os altid ekstra motiveret til bestræbe os på at bidrage til virksomheden.